chauffer افزار فرزند برنامه والدین برنامه

chauffer: افزار فرزند برنامه والدین برنامه دستگاه والدین اندروید فرزندان استفاده اندروید

گت بلاگز وب‌گردی 8 خاصیت باورنکردنی پودر نارگیل!

نارگیل میوه‌ی آبداری است که بعد از خشک شدن تمام رطوبت خود را از دست می‌دهد. با وجود از دست دادن آب، نارگیل خشک فایده های درمانی بسیاری دارد.

8 خاصیت باورنکردنی پودر نارگیل!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، فواید درمانی و خوشمزگی نارگیل خشک در بسیاری از نقاط دنیا محبوبیت دارد.

عبارات مهم : مردان
نارگیل خشک حاوی مواد غذایی اساسی همچون فیبر، مس، منگنز و سلیسیم هست. جهت یک زندگی سالم نارگیل خشک عالی ترین خشکباری است که می توانید در رژیم غذایی خود وارد کنید.

۱- قلب سالم

نارگیل خشک از نظر فیبر غنی است و به سلامتی قلب کمک می کند. مردان به ۳۸ گرم فیبر و زنان به ۲۵ گرم فیبر نیاز دارند. با خوردن نارگیل خشک تمامی فیبر مورد نیاز خود را تأمین می کنید که باعث سلامتی قلب شما می شود.

۲- اصلاح عملکرد مغز

اگر خواهان مغزی تیزهوش هستید نارگیل خشک را در برنامه غذایی خود وارد کنید. تحقیقات بسیاری نشان می دهد نارگیل خشک عملکرد مغز را تقویت می کند. نارگیل خشک می تواند جلوی پیشروی بیماری های مغزی مانند آلزایمر را بگیرد.

۳- سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند

با ۵.۲ میلی گرم سیلیسیم، نارگیل خشک سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. با خوردن نارگیل خشک خطر مبتلا شدن به بسیاری از امراض کم کردن می یابد.

۴- جلوگیری از ناباروری مردان

نارگیل خشک با مواد معدنی اش واقعاً جلوی ناباروری مردان را می گیرد. علم پزشکی در آزمایش های متفاوت این عنوان را به اثبات رسانده هست. با مصرف نارگیل خشک بدن سلنیوم تولید می کند که مانع ناباروری مردان می شود.

۵- کم کردن کم خونی

زنان به خاص در بعضی از سنین دچار کم خونی می شوند. این به خاطر کمبود آهن در بدن است و می تواند پرسشها بهداشتی زیادی را به وجود بیاورد.

نارگیل خشک که سرشار از آهن است می تواند جلوی کم خونی را بگیرد. کمی نارگیل خشک به غذای خود اضافه کنید و نتیجه آن را ببینید.

۶- کم کردن خطر سرطان

بسیاری از مواد غذایی موجود در نارگیل خشک می توانند با سلول های سرطانی مبارزه کنند. با نارگیل خشک به خاص جلوی سرطان روده و پرستات را بگیرید.
8 خاصیت باورنکردنی پودر نارگیل

۷- پرسشها گوارشی را فراموش کنید

نارگیل خشک بسیاری از پرسشها گوارشی مانند یبوست، زخم اثنی عشر و هموروئید را برطرف می کند. نارگیل خشک عوارض جانبی ندارد و در هر سنی که باشید می توانید آن را مصرف کنید.

۸- جلوگیری از آرتروز

با خوردن روزانه نارگیل خشک از مشکلاتی مانند آرتروز (درد مفاصل) و پوکی استخوان جلوگیری کنید. نارگیل خشک مواد معدنی بسیاری دارد که به تقویت مفاصل شما کمک می کند و بدن شما را سالم نگه می دارد.

منبع: تبیان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مردان | نارگیل | نارگیل | جلوگیری | ناباروری | رژیم غذایی | مواد غذایی | تقویت مفاصل | برنامه غذایی | جلوگیری از آرتروز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog