chauffer افزار فرزند برنامه والدین برنامه

chauffer: افزار فرزند برنامه والدین برنامه دستگاه والدین اندروید فرزندان استفاده اندروید

گت بلاگز بین‌الملل شمار قربانیان غیرنظامی حملات ائتلاف آمریکا در سوریه به بالاترین حد خود رسیده است

تعداد قربانیان حملات ائتلاف تحت هدایت آمریکا طی یک بازه زمانی 30 روزه در سوریه از وقت شروع این عملیات در سال 2014 به بالاترین حد خود رسیده هست.

شمار قربانیان غیرنظامی حملات ائتلاف آمریکا در سوریه به بالاترین حد خود رسیده است

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پرس تی وی ، گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه روز سه شنبه اعلام کرد در حمله های هوایی ائتلاف از 23 آوریل تا 23 مه (3 اردیبهشت تا 2 خرداد) در مجموع 225 غیرنظامی کشته شده است اند.
بر اساس این گزارش، از وقت شروع عملیات هوایی ائتلاف در سوریه از سپتامبر 2014 میلادی، این رقم بالاترین شمار قربانیان در یک دوره 30 روزه است.

عبارات مهم : سوریه

رامی عبدالرحمان، مدیر این نهاد مستقر در لندن، با اشاره به «افزایش بسیار زیاد» قربانیان خاطر نشان کرد: «عملیات ماه گذشته بیشترین قربانی غیرنظامی را از وقت شروع بمباران های ائتلاف در سوریه بر جای گذاشته است.»
وی افزود شمار پیشین بالاترین کشته های غیرنظامی حملات ائتلاف در سوریه در بازه زمانی 23 فوریه تا 23 مارس امسال میلادی (5 اسفند 1395 تا 3 فروردین 1396) رخ داده است که طی آن 220 نفر جان باختند.
عبدالرحمان ادامه داد در حملات ائتلاف تحت هدایت آمریکا – که بدون مجور شرکت ملل یا موافقت دولت دمشق انجام می شود – حدود هزار و 500 نفر از جمله 319 کودک کشته شده است اند.
آمریکا و متحدان آن در سال 2014 ائتلافی را جهت مبارزه با داعش در عراق تشکیل دادند ولی بعد از مدتی عملیات خود را در مناطق شرقی و شمالی سوریه شروع کردند.
دولت بشار اسد، مدیر جمهور سوریه، که هرگز از دولت های غربی کمک نخواسته بود، این اقدام آنها را نقض حاکمیت خود خوانده و محکوم کرده بود.
دولت سوریه تأکید دارد واشنگتن و هم پیمانان اروپایی آن با ارسال کمک های مالی و تسلیحاتی جهت گروه های معارض، به جنگ افروزی در این کشور عربی دامن زده اند.
ارتش آمریکا در ماه مه اعلام کرده بود شمار غیرنظامیانی که از وقت شروع عملیات در سپتامبر 2014 تاکنون کشته شده است اند، 352 نفر هست. با وجود این، گروه های حقوق بشری آمار تلفات این حملات را بسیار زیاد می دانند.
مقام های ارتش آمریکا مدعی شده است اند جهت جلوگیری از کشتار غیرنظامیان در حملات ائتلاف در عراق و سوریه به شدت تلاش می کنند.
حملات ائتلاف تحت هدایت آمریکا همچنین به کشته شدن نیروهای دولت سوریه و گروه های هم پیمان آن نیز منجر شده است هست. به گفته عبدالرحمان، در بمباران های ائتلاف هشت نفر از نیروهای دولتی کشته شده است اند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | آمریکا | کشتار غیرنظامیان | بین الملل | سوریه | ائتلاف آمریکایی | کشتار غیرنظامیان | دیده بان حقوق بشر سوریه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog