chauffer افزار فرزند برنامه والدین برنامه

chauffer: افزار فرزند برنامه والدین برنامه دستگاه والدین اندروید فرزندان استفاده اندروید

گت بلاگز اردبیل تهیه طرح هادی در روستاهای بالای 20 خانوار در اردبیل

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: طرح هادی جهت تمامی روستاهای بالای 20 خانوار در استان اردبیل تهیه می شود.

تهیه طرح هادی در روستاهای بالای 20 خانوار در اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، فرهاد سبحانی در نشست ارزیابی اجرای طرح هادی روستاهای استان اردبیل، اظهار کرد: عملیاتی کردن طرح مقاوم سازی واحدهای روستایی از جمله فعالیت های شاخص و مناسب در اجرای طرح هادی در استان اردبیل بود.

وی افزود: در دو دهه اخیر فعالیت های مناسب و مفیدی در استان اردبیل انجام پذیرفته تا محدوده کالبدی روستاها به شکل مناسب و درخور شأنی مورد حفاظت و احیا قرار بگیرند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل تصریح کرد: بایستی دانش اموختگان و نخبگان با حضور فعالانه خود در مطالعات میدانی و حضور در روستاهای استان اردبیل در زمینه اجرای طرح های هادی و کمک به طرح ها و ایده های مورد اجرا پیش قدم شوند.

تهیه طرح هادی در روستاهای بالای 20 خانوار در اردبیل

سبحانی افزود: انجام فرهنگسازی در مسیر فایده های تهیه و عملیاتی کردن اجرای طرح های هادی در روستاهای استان اردبیل از جمله اهداف مهمی بوده که با انجام آن از وارد آمدن ضرر و زیان به واحدهای احداث شده است جلوگیری به عمل آورده شود.

وی با اشاره به اینکه جهت همه روستاهای بالای 20 خانوار در استان اردبیل طرح هادی تهیه گردیده هست، بیان کرد: با اجرای طرح هادی از آثار و فایده های خاص آن بهره مند خواهیم شد که از آن جمله می توان به معکوس نمودن مهاجرت در روستاها اشاره کرد و در این مسیر از جمله دغدغه های مهم بنیاد مسکن استان همین موارد بوده و در این راستا تمامی تلاش های خود را به کار خواهیم بست.

انتهای پیام/ع

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: طرح هادی جهت تمامی روستاهای بالای 20 خانوار در استان اردبیل تهیه می شود.

واژه های کلیدی: اردبیل | اجرای طرح | استان اردبیل | اردبیل | طرح هادی | بنیاد مسکن | مقاوم سازی واحدها | طرح ها و ایده ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog